
- Немає в наявності
- Код: 25960
Світлодіод 12V Т8 Білий SMD 3 7020 14711 +120Lm уп.10шт
85 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіод 12V Т8 Білий SMD 3 (7020) "14711" +120Lm (уп.10шт)*
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лідер |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Світловий потік | 120Lm |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | Т8/T4W |
| Тип товару | Светодиод |
| Цоколь | Т8/T4W |
- Ціна: 85 ₴


