
- В наявності
- Код: 25972
Світлодіод 12V_Т8 1ярус Зелений SMD 5 5050 14114 +75Lm уп.10шт
85 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіод 12V_Т8 1ярус Зелений SMD 5 (5050) "14114" +75Lm (уп.10шт)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Лідер |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Світловий потік | 75Lm |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | Т8/T4W |
| Тип товару | Светодиод |
| Цоколь | Т8/T4W |
- Ціна: 85 ₴


