
- В наявності
- Код: 7104
Сумка органайзеруніверсальна 2 відділи 52,6х13,2х18,6 см Червона
281,25 ₴
+380 (68) 713-96-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-органайзер AVTM (пустая) для хранения автомобильных принадлежностей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beltex |
| Висота | 186 мм |
| Довжина | 526 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 132 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Тип товару | Сумка-органайзер |
- Ціна: 281,25 ₴



