
- В наявності
- Код: 24274
Сумка органайзер техдопомоги 53х19х13 см / 2 відділення Чорна
296,10 ₴
+380 (68) 713-96-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка тех. до
помоги чорна (52,6х18,6х13,2) 2 відділу "Beltex" (липучки для фіксації)| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | S4C |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 190 мм |
| Основні | |
| Марка | Універсальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Сумка-органайзер |
- Ціна: 296,10 ₴




