
- В наявності
- Код: 26481
Сумка органайзкра в багажник Elegant 530x380x260 мм (100 679)
661 ₴
+380 (68) 713-96-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка в багажник плащівка 530*380*260мм BK Elegant Travel Maxi 100 679 (тканина Oxford 600d)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Тип товару | Сумка-органайзер |
- Ціна: 661 ₴










