
- В наявності
- Код: 38779
Сітка кишеню в салон рамка на скотчі Elegant 25 х 12 см
192 ₴
+380 (68) 713-96-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сітка кишеня в салон рамка на скотчі Elegant 25 х 12 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Довжина | 250 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип товару | Сітка кишеня |
| Колір | Сітка кишеня в салон рамка на скотчі Elegant 25 х 12 см |
- Ціна: 192 ₴





