
- В наявності
- Код: 40236
Набір автомобіліста технічної допомоги для Renault з логотипом марки авто (Сумка на 2 відділення)
1 482 ₴/комплект
+380 (68) 713-96-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У цьому наборі є всі необхідні предмети, які обов'язково повинні бути в кожному автомобілі. Якщо раптом у дорозі трапляється непередбачена ситуація, то з таким комплектом ви не розгубитеся та зможете швидко вирішити її.
У набір для Ford входить 7 предметів:
- Буксирувальний трос 4 метри 3 тонни з гаками виручить, якщо авто зламалося і немає можливості викликати евакуатор.
- Сумка-органайзер на 2 відділи!
- Знак аварійної зупинки посилено!
- Вогнегасник ВП1
- Автомобільна аптечка
- Рукавички з точками ПВХ
- Світловідбивний жилет
У нас ви можете замовити такий комплект із логотипом вашого автомобіля.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | S4C |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Мoдель | Універсальна |
| Набори | Набори Автомобіліста Техдопомоги |
| Тип товару | Набір Автомобіліста |
| Колір | Тип 2 |
- Ціна: 1 482 ₴/комплект



