
- Немає в наявності
- Код: 489
Сітка для підлоги одинарна в багажник CarLife 900х700мм
299 ₴
+380 (68) 713-96-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожному володареві авто часто доводиться перевозити з собою необхідний багаж. Але ці речі постійно займають весь простір багажного відділення. Щоб організувати порядок та закріпити потрібні речі, передбачені спеціальні сітки. Завдяки їм з’являється вільне місце, а ваші речі не зміщуються при русі транспорту. Така сітка оснащена спеціальними кріпленнями, з якими легко впоратися. Що стосується якості самої сітки, це дуже міцний, але одночасно еластичний виріб. Він здатен витримати найсильніші навантаження. Розмір такої сітки 80х60 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CarLife |
| Довжина | 700 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Ширина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип товару | Сітка прилегла |
| Колір | Сітка підлогова одинарна в багажник CarLife 900х700 мм |
- Ціна: 299 ₴


