
- В наявності
- Код: 65661
Авто Віброізоляція фольгована ACOUSTICS Alumat PROFY A1 1.8 мм 700 х 500 мм 1 шт
174 ₴
Акустична віброізоляція ACOUSTICS Alumat PROFY A1 500х700мм
Для автоентузіастів, які інвестують у рішення щодо гасіння вібрацій, переваги виходять за рамки простого комфорту під час поїздки та забезпечують довгострокову цілісність їхнього автомобіля. Вібрація може призвести до утворення мікротріщин, які згодом можуть перерости у серйозніші проблеми. Матеріал ACOUSTICS Alumat PROFY A1 необхідний для покращення як вібро, так і шумоізоляції.
Цей продукт спеціально розроблений для помітного зниження проникнення небажаного шуму та вібрацій у салон автомобіля.
Він має поверхневий шар із тисненої алюмінієвої фольги, що діє як бар'єр від шкідливого впливу навколишнього середовища. Протилежна сторона покрита клейовим композитом на основі каучуку, який служить герметиком, відштовхуючи вологу та перешкоджаючи розкладанню.
Призначений для застосування в зонах, найбільш схильних до вібрації, матеріал можна наносити в ділянках, що перекриваються, щоб підвищити його ізоляційну ефективність.
Він залишається ефективним у широкому діапазоні температур, від -60°C до +150°C, має коефіцієнт механічних втрат 0,50, що сприяє ефективному поглинанню вібрації.
Інструкції із застосування:
Перед нанесенням матеріалу поверхня, призначену для нанесення, повинна бути ретельно очищена, знежирена і очищена від іржі і фарби, що відшаровується.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acoustics |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина | 1.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 500 мм |
| Кількість в упаковці | 12 шт. шт. |
| Кількість шарів | 2 |
| Сфера застосування | дах, капот, кришка багажника, пластикові деталі |
| Площа | 0.3525 м.кв. |
| Тип основи | Каучук |
| Тип товару | Віброізоляція |
| Товщина металізованого шару | 100 мкм |
| Питома вага (кг/м2) | 3.4 |
| Ширина | 700 мм |
- Ціна: 174 ₴









