
- В наявності
- Код: 65660
Авто Віброізоляція фольгована Vizol 3 мм 700 х 500 мм 1 шт
145 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При покупці віброізоляційних матеріалів автовласники розуміють, що це не тільки збільшує комфорт під час поїздки, але й сприяє збереженню автомобіля.
Адже вібрації можуть викликати мікротріщини, які згодом можуть перетворитися на серйозні проблеми.
Щоб покращити вібро- та шумоізоляцію, може знадобитися матеріал Візол з розмірами 700x500x1,3 мм.
- Цей матеріал ефективно зменшує рівень проникнення сторонніх шумів та вібрацій у салон автомобіля.
- З лицьового боку він має покриття з алюмінієвої фольги з тисненням, яке захищає матеріал від впливу довкілля.
- На звороті знаходиться каучукова композиція з клейовим шаром, що має властивості герметика, не вбирає вологу і не схильна до розкладання.
- Матеріал застосовується в найбільш схильних до вібрації зонах автомобіля і може накладатися шматками з нахлестом, що підвищує його ефективність.
- Матеріал може експлуатуватися у температурному діапазоні від -45°C до +120°C.
- Коефіцієнт механічних втрат становить 0,22, що сприяє ефективному згасанню вібрацій.
- Для досягнення хорошого результату необхідно покрити щонайменше 70% робочої поверхні автомобіля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vizol |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 500 мм |
| Кількість шарів | 2 |
| Сфера застосування | дах, капот, кришка багажника, пластикові деталі |
| Площа | 0.3525 м.кв. |
| Тип основи | Каучук |
| Тип товару | Віброізоляція |
| Товщина металізованого шару | 60 мкм |
| Ширина | 700 мм |
- Ціна: 145 ₴










