
- В наявності
- Код: 38602
Подарунковий набір №6 для Opel / Брелок і чохол для автоключів / Шкіра Наппа
508,10 ₴/комплект
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір аксесуарів для автомобільних ключів стане практичним та стильним презентом. До нього входять стильний чохол та надійний брелок, що дозволяють зробити життя власника автомобіля Opel значно комфортнішим та зручнішим. Аксесуари з фірмовим логотипом автомобільної марки виглядають лаконічно та презентабельно.
Набір брелок та ключниця автомобільна виготовлений із сучасної еко-шкіри та нержавіючої хромованої сталі. Високоякісні матеріали не бояться вологи, міцні та зносостійкі. Аксесуари стильні та зручні. Вони прослужать власнику не один рік, зберігши свій первісний вигляд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | S4C |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Кількість в упаковці | 2 шт. шт. |
| Марка | Opel |
| Матеріал | Екошкіра |
| Мoдель | Універсальний |
| Набори | Брелок і ключниця |
| Призначення | Для автомобільних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Тип аксесуара | Подарункові набори |
| Тип застібки | Блискавка |
| Тип товару | Подарункові набори |
| Торговельна марка | ShopForCars |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 508,10 ₴/комплект







