
- В наявності
- Код: 65680
Антискрип автомобильный 20 мм 6 метров 1 шт
131 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Антискрип автомобільний 20 мм 6 метрів 1 шт
Ущільнювальний матеріал із синтетичної тканини. Виготовляється у вигляді стрічок із клейким шаром завдовжки 6 метрів.
Застосування:
застосовується в місцях примикання пластмасових деталей до кузова та між собою. Можливе застосування у зазорах між декоративними елементами салону та кузова автомобіля, панелі приладів, ущільнення повітроводів, для усунення скрипів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acoustics |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 6000 мм |
| Кількість шарів | 2 |
| Сфера застосування | Стирання будь-яких деталей |
| Тип товару | Антискрип |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 131 ₴




