Автомобільні BI-LED лінзи 3 дюйми D70 мм AMS Original A3 MAX 61/68Вт 5500К 2 шт
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
09:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
09:00 - 18:00
|
|
| Середа |
09:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
09:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
09:00 - 18:00
|
|
| Субота |
10:00 - 15:00
|
|
| Неділя |
10:00 - 15:00
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіАвтомобільні BI-LED лінзи 3 дюйми D70 мм AMS Original A3 MAX 61/68Вт 5500К 2 шт6 999 ₴/пара
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільні BI-LED лінзи 3 дюйми D70 мм AMS Original A3 MAX 61/68Вт 5500К 2 шт
Автомобільні BI-LED лінзи 3 дюйми D70 мм AMS Original A3 MAX 61/68Вт 5500К 2 шт |
| Виробник | AMS |
| Діаметр лінзи | 70 мм |
| Потужність | 68 Вт |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Колірна температура | 5500K |
| Тип лампи | LED |
|
| Марка | Універсальна |
| Напруга | 12 В |
| Тип товару | Лінза BI-LED |
| Колір | A3 |