
- Немає в наявності
- Код: 84609
Автомобільні BI-LED лінзи 3 дюйми D70 мм Sigma Super X2 55/65Вт 5500К 2 чіпа 2 шт
3 555 ₴/пара
+380 (68) 713-96-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільні BI-LED лінзи 3 дюйми D70 мм Sigma Super X2 55/65Вт 5500К 2 чіпа 2 шт
Автомобільні BI-LED лінзи 3 дюйми D70 мм Sigma Super X2 55/65Вт 5500К 2 чіпа 2 шт| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Діаметр лінзи | 70 мм |
| Потужність | 65 Вт |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Колірна температура | 5500K |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Напруга | 12 В |
| Тип товару | Лінза BI-LED |
| Колір | X2 |
- Ціна: 3 555 ₴/пара





