
- Немає в наявності
- Код: 39195
Светодиод 12V Т10 Philips LED White Ultinon Pro6000 12В W5W (11961CU60X2) 2 шт
647 ₴/комплект
+380 (68) 713-96-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зветодиод 12V Т10 Philips LED White Ultinon Pro6000 12В W5W (11961CU60X2) 2 шт
Зелектродіод 12V Т10 Білий Ultinon Philips" Pro600 (11961CU60X2) 6000K
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Потужність | 5 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Код запчастини | 11961CU60X2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | Т10/W5W Безцокальні |
| Тип товару | Светодиод |
- Ціна: 647 ₴/комплект





