
- В наявності
- Код: 26152
Світлодіод 12V Т8 Білий SMD 3 2835 14700 міні +125Lm уп.10шт
170 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіод 12V Т8 Білий SMD 3 (2835) "14700" міні +125Lm (уп.10шт)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Лідер |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Світловий потік | 125Lm |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | Т8/T4W |
| Тип товару | Светодиод |
| Цоколь | Т8/T4W |
- Ціна: 170 ₴


