
- В наявності
- Код: 25969
Світлодіод 12V Т8 Червоний COB 147022 +45Lm 1W Premium уп.10шт
65 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіод 12V Т8 Червоний COB "147022" +45Lm 1W Premium (уп.10шт)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лідер |
| Потужність | 1 Вт |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Напруга | 12 В |
| Світловий потік | 45Lm |
| Тип лампи | Т8/T4W |
| Тип товару | Светодиод |
| Цоколь | Т8/T4W |
- Ціна: 65 ₴


