
- Немає в наявності
- Код: 26161
Світлодіод 24V Т8 Білий SMD 5 5730 14750 +75Lm уп.10шт
170 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіод 24V Т8 Білий SMD 5 (5730) "14750" +75Lm (уп.10шт)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Лідер |
| Напруга | 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Світловий потік | 75Lm |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | Т8/T4W |
| Тип товару | Светодиод |
| Цоколь | Т8/T4W |
- Ціна: 170 ₴


