
- В наявності
- Код: 36676
Світлодіод LED Narva 12V BA15s P21/White 6500K 2 шт (180894000)
466 ₴
+380 (68) 713-96-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіод 12V цок.BA15s P21 LED Narva 180894000 White 2шт
Світлодіод 12V цок.BA15s P21 LED Narva 180894000 White 2шт| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narva |
| Потужність | 21 Вт |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Цоколь | BA15S |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Напруга | 12 В |
| Тип товару | Светодиод |
- Ціна: 466 ₴



